Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van akinek nem sikerült a...

Van akinek nem sikerült a februári TELC nyelvvizsga középfok?

Figyelt kérdés
Nekem nem sikerült, csak írásbelin voltam, mert a szóbelim megvan. Otthon gyakoroltam telces könyvekből és azok jól sikerültek, 80% körül, de ezt olyan nehéznek találtam. Sokszor úgy találtam a szövegértésnél, hogy egy szöveghez menne több cím is például. Nagyon szomorú vagyok most. Nem tudom már, hogy hogyan készüljek akkor a következőre, ami májusban lesz. Sajnos ez sietős vizsga és én meg az a típus vagyok, aki többször átolvassa a feladatokat, itt meg nincs időm rá, mert csak másfél órás az egész.

2016. márc. 25. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, bár igaz, hogy én csak szóbelin voltam. Én azt javasolnám neked, hogy az írásbelit ne a TELC-nél tedd, hanem máshol, mondjuk az euroexamnál, mert amíg a TELC-nél a szóbeli nagyon könnyű, addg az írás dolog része jóval nehezebb. Euroexamnál az írásbeli könnyebb
2016. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ahol élek ott nincs olyan vizsgahely, csak Origo és Telc nyelvvizsga központ van. Lehet arra online is jelentkezni? A vizsgára felmennék Budapestre, de csak a jelentkezésre menni nem tudnék hétköznap.
2016. márc. 26. 10:23
 3/4 anonim válasza:
Helló! Én is a februárin voltam meglett mind 2 rész. Teljes mértékben azthitem ,hogy rosszlessz az idő nagyon kevés volt az én telces gyakorlómban mellesleg feleannyi szöveg volt majdnem minden feladatra mint élesben XD erre a satírozós dologra is lehetett volna több idő szerintem. Ahogy én láttam például a cím páriosítósnál biztos direkt van 2 passzolós cím ,hogy ne legyen könnyű kiválasztani a helyeset. Nekem speciel a nyelvtani rész volt nehéz.
2016. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy sikerült a májusi?:)
2016. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!