Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A "Le nouvel Allons-y" mindkét...

A "Le nouvel Allons-y" mindkét kötete elég egy középfokú nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés

Gimiben már tanultam franciát, simán el tudok olvasni egy újságot, de nem tudom használni fejből az igeidőket. Meg kisebb jóval az aktív szókincsem mint a passzív.


Ha egyedül végigtanulom őket akkor lehet esélyem?



2016. márc. 18. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég.
2016. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem elég.ha a nyelvtannal van probléma, akkor nem lesz jó hozzá az Allons-y, inkább nyelvtani leíró könyvet keress: Pataki Pál - Francia nyelvtan vagy Karakai - Francia nyelvtan (ezt le lehet tölteni a frantan.elte.hu oldalról). A szókincshez pedig az ezer kérdés ezer válasz francia verzióját kell nyomatni, azt is le lehet szedni ncore-ról, vagy boltban se olyan drága.
2016. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 joviz.r válasza:

[link]

hasznos lehet

2017. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!