Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi történik, ha egy napot...

Neko19 kérdése:

Mi történik, ha egy napot késtem a dexam nyelvvizsgadíj befizetésével?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam 31-ig lehet befizetni a díjat az érvényes jelentkezéshez, de kiderült, hogy 30-ig volt a határidő. Viszont a pénzt már elutaltam, és az igazolást is elküldtem róla.

2016. márc. 31. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.
2016. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hivatkozz arra, hogy délután 2 után jutott eszedbe, és azt hitted, hogy úgy nem kapják meg az utalást csak holnapra és révén, hogy mivel a szándékot megvolt hogy a határidőig befizesd de a bank átutalás szabályinak megfelelően csak a következő napon tudtad teljesíteni. /Ezt a szabályt magam sem tudom, hogy így van-e..:D/


egyébként meg holnap hívd fel a helyet ahol jelentkeztél :) biztos nem lesz semmi gond. Debrecennek ott van a száma honlapon a többi helyszínnek is.


Hol fogsz vizsgázni? :)

2016. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az az egy nap (talán) nem fog számítani

(De azért kérdezd meg hogy még elfogadták-e) Odaért-e

2016. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is arra gondoltam, hogy felveszem velük a kapcsolatot. De aztán eszembe jutott, hogy mikor megérkezik hozzájuk a befizetési igazolás biztos megnézik az utalás dátumát és értesítenek, hogy elfogadják-e még.
2016. ápr. 1. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megnézik, örülnek a pénznek. A határidő csak azért van, hogy ne egy hónappal később fizessék be, nem azért, hogy ne egy nappal.
2016. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!