Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarics péter angol feladats...

Magyarics péter angol feladatsorok középszint átdolgozott bővített kiadás megoldásoknak van megoldókulcsa?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 1. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2016. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért vezeted félre?
2016. ápr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

#1, még nem kaptam választ... Miközben március 6-án is ezt válaszoltad hasonló kérdésre, pedig én már 8-án megírtam, hogy van...


Az algoritmus egyébként a következő:


1. Beütöm a google-be a kulcsszavakat, feljön a könyv ismertetője több helyütt, észreveszem, hogy az egyik (volt) forgalmazónál ezt írják: "a megoldókulcs is mindenki számára ingyenes elérhető: www.ntk.hu. "

2. Beütöm az ntk.hu-t a google-ba.Megjelenik, hogy: "...Megszűnik az Apáczai Kiadó és a Nemzedékek Tudása Tankönyvkiadó honlapja..." és "A továbbiakban az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet honlapjáról tájékozódhatnak."

3. Beütöm az Oktatáskutató... nevet a Google-ba, rákattintok az eredményre, a honlapon megkeresem az email címüket TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEINK:/Tankönyvek/E-mail

4. Írok nekik, hogy ha rendelkeznek vele, legyenek oolyan kedvesek, és küldjék el.

5. Tadammmmmm...


Ahelyett, hogy rávágom, hogy nincs.

2016. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Közben egyszerűsödött a helyzet, innen is letölthető:

[link]

2016. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztán ez a letöltési lehetőség megszűnt.
2020. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár itt is:

[link]

2021. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!