Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek ha megtudtam egy...

Szerintetek ha megtudtam egy középszintű angol érettségit csinálni 91%ra, akkor szorgalmas tanulással képes vagyok az emeltet megcsinálni 85-90%ra?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 hete készulok rá, és van addig egy hónapom.megcsinálom a règi èrettségiket,angolul olvasok cikkeket,konyvet, sorozatot és interjúkat nézek angolul.ezzel a kèszulessel es az elert eredmenyemet beszamitva szerintetek mennyire tudnam kb megirni?

2016. ápr. 2. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sz4erintem meglesz a 90%.
2016. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Számít azért az is, hogy mennyit fejlődtél az alatt az idő alatt, amíg nem készültél intenzíven az emelt érettségire, mert azért angolból közép és emelt között van különbség bőven, és nem mindenki egyformán fogékony az ilyesfajta gyakorlásra, amit te csinálsz, van, akinek sok idő kell hozzá, hogy feljebb lépjen, van, aki nagyon gyorsan képes fejlődni.

Magyarul neked kell érezni, hogy képes vagy-e rá.

2016. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!