Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ebből származhat bármi baj?

Ebből származhat bármi baj?

Figyelt kérdés
Ha csináltam egy nyelvvizsgát, aminek sikerességében nem vagyok biztos, ezért három héttel később csinálok egy másikat egy másik helyen abból lehet baj? Ha pl mindkét helyen sikerül? Vagy az nem jön ki hül.yén, ha az egyik helyen sikerül a másikon meg nem? Nem fogják azt hinni, hogy csaltam vagy hasonló? Hogy megy ez?
2016. ápr. 6. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha neked van felesleges pénzed és időd, csináld csak, de nem nagyon van értelme, inkább várd meg az eredményt.
2016. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Időm nincs... Ha nem sikerül, akkor már nem kapok diplomát időben és nem tudok tovább tanulni. Most hogy kétszer fizetem ki hát legyen. Betudom annak, hogy magamtól tanultam és nem mentem 300 ezres tanfolyamokra. A lényeg az lenne, hogy legkésőbb 1 hónap múlva sikeresen írjak egy nyelvvizsgát. Szóval lehet ebből baj?
2016. ápr. 6. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, így már érthető. Nem, ebből nem lehet baj, ráadásul ha másik helyen csinálod, akkor még csak ki sem derül, hogy hol csináltad korábban és az milyen lett. Aztán majd ha megvan mindkettő esetleg, akkor eldöntheted, melyiket akarod használni. Hajrá!
2016. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2016. ápr. 6. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom, kérdező:-)
2016. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!