Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingoval milyen szinten...

Duolingoval milyen szinten lehet megtanulni angolul?

Figyelt kérdés

2014es válaszokban olvastam, hogy alapfokú és középfok között lehet megtanulni lehet. Ez változott azóta? És miért csak eddig? Csak azért eddig, mert beszélni nem lehet megtanulni vele?

Illetve van egy "Do learn angol" nevű alkalmazás is androidra. Ezzel a kettővel együtt milyen szintre lehet eljutni?



2016. ápr. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Alapfokra se.
2016. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Kb közèp. Annál feljebb tuti nem
2016. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. "Angol Fun Easy Learn" alkalmazást használnám mellé. Ez szavakat tanít.
2016. ápr. 22. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Az angol Doulingot 'kijátszottam' és semmi értelme nem volt... Csak a már meglévő tudásodat tesztelheted vele, de valószínűleg semmit nem fogsz vele tanulni. (Középszintig mér)
2016. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Azzal a Fun Easy Learn-nel max. kategorzálva jó látni szavakat. CSak úgy magában megtanulni, hogy "gorgeous" vagy akármi, semmi értelme. Kontextusban kell tanulni a szavakat, hogy tudd is használni. Kezdet "Öt év, öt nyelv" blog, ő majd kiokosít, aztán pedig memrise, effortless english, és társai. Mellette persze mehet a duolingo.
2016. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pierre Capretz ***** válasza:
16%
Semmilyen szintre nem lehet vele eljutni, abszolút egyetértek én is. Arra jó, hogy "tanulgassál". Mivel viszonylag játékos, sokan élvezik, és csinálják szívesen. Biztos, hogy sokan úgy is érzik, hogy tanulnak vele, de megszólalni tutira nem tudnának csak ezt használva. Erre a játékosságra épít, és arra, hogy az etapok végén kapsz valami virtuális elismerést, ami tovább hajt, hogy csináld. Nem az a cél, hogy megtanulj, hanem hogy felhasználó maradj, ez látszik. Nincs az anyag fölépítve, nincs mögötte "szaktudás". Tájékozódni kell, hogy mik vannak, és kiválasztani magadnak a legjobb módszert, ne menj senki véleménye után agyatlanul. Mondjuk magyar nyelven iszonyat kevés a jó tartalom nyelvtanulással kapcsolatban. Sokáig az ötévötnyelv volt az egyetlen, de minden ilyen blog csak egy stílust tud bemutatni. Sokkal több kéne, legalább 10-15.
2016. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem rossz a Duolingo, csak nem önmagában használva kell tanulni. Úgy tényleg nem fogsz angolul megtanulni, hacsak nem vagy zseni. Ellenben arra jó, hogy ha haladsz hagyományos módon egy alapfokú könyvvel, akkor a Duolingóval rengeteget tudsz mellette gyakorolni egyszerű mondatokat.
2016. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!