Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanulja valaki az arab nyelvet...

Tanulja valaki az arab nyelvet? Nagyon kernem aki igen, akar ide akar privatba is leirna nekem a legfontosabbakat, amivel kezdte?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el tanulni, kezdo vagyok.

#arabnyelvtanulas
2016. ápr. 26. 13:46
 1/3 Pierre Capretz ***** válasza:

Kell hogy tudj angolul, anélkül brutál nehéz lesz. Az egyik kedvenc nyelvtanuló bloggerem arabos, nagyon sok jó cikket találsz nála az arabról: [link]

Applikációkat, könyveket is véleményez.

Ugyanez a csávó összehozott arabtanuló oldalt is, ami egész jónak tűnik nekem: [link]

Ha nagyon kezdő vagy a youtube-on Maha csatornáját érdemes még megkeresni. Én nem sokat foglalkoztam eddig az arabbal, de eléggé utánanéztem az anyagoknak, és sok bloggert követek meg fórumozok nyelvtanulás témában. Ezeket tudom neked javasolni. Meg még annyi, hogy a Pimsleur arabot nagyon szidják. Állítólag ember nem beszél így.

2016. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, nagyon koszonom a segitsegedet, megfogadom tanacsaidat amiket irtal. Igen beszelek angolul is, mivel kulfoldon vagyok es dolgozom. Munkahelyemen pedig mindenki beszel arabul, en probalkozom, de csak par mondatot tudok eddig. Szerintem irni fogok neked meg privatban is, ha nem haragszol. Minden segitseget koszonok neked !
2016. ápr. 26. 14:42
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, hogy a betűk írását és olvasását megtanultad-e már. Ha még nem, akkor itt találsz videókat, ahol sorban megtanulhatod a betűket: https://www.youtube.com/watch?v=yERzk-ULLkA&list=PLlgTK99c5X..


De mond majd a vége felé nyelvtani dolgokat is, ami segít az olvasásban.


Egy könyvet is találtam magyar nyelven az interneten, amit letöltöttem: Mayer Krisztina - Arab nyelvkönyv

2016. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!