Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Budai Középiskolába milyen...

A Budai Középiskolába milyen erős a nyelvoktatás?

Figyelt kérdés

Leginkább a nyelvi előkészítős osztályokra lennék kiváncsi:)

A nyelvtanárok milyenek?

(német,angol,spanyol)

Érettségire ha szorgalmasan tanulnék, tudnánk nyelvvizsgát szerezni?

Ha igen kb.milyet első,és második idegennyelvbõl..

Hallottam hogy az szk. része nem a legjobb,a suliba ugy van hogy az iskola egy részén mondjuk az szk-sok ,a másik részén a 4/5 évesek vannak??Vagy pedig ez össze-vissza van?

Köszönöm a válaszokat:)



2016. ápr. 27. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább válasz más iskolát ha nyelvi előkészítősre akarsz járni.. úgy tudom a budai nem valami jó
2016. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, én nem a Budaiba járok és nem tudok róla nagyon-nagyon sokat, de én se ajánlanám neked. A Budai középiskola közelében lakom és mikor jövök haza mindig láttok cigiző diákokat/tanárokat. Meg nem is hallottam róla túl sok jót.
2016. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az, hogy látsz valakit hazafele az utcán cigizni, nem feltétlenül jelenti azt, hogy le kell alacsonyítani. Igaz, én sem hallok túl sok jót a Budairól, de ebben az évben kezdek médiát tanulni ott.

A rosszabb emberek az szk-ban vannak, nem pedig a nyelvi előkészítőben. Nem mondom, hogy nem lenne jobb egy erősebb iskola, de ha tanulsz mindenhol megállod a helyed. Amúgy meg az erősebb iskolákba nehezebb bejutni és nagyon sokat kell tanulnod, egy csomót hajtanod.

Gondold át mit szeretnél jobban, mérlegelj. Sok sikert!

2016. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Sajnos ket eros iskolat jeloltem meg,es egyikbe sem vettek fel..A Budai oldalan lattam hogy hirdet potfelvetelt a nemet nyelvi elokeszitore, es nekem az a tagozat teljesen jo lenne..:)

Esetleg tudtok rola erdekessegeket??:D

2016. ápr. 30. 19:23
 5/7 anonim válasza:

3-as vagyok. Érdekességet nem tudok mondani, egyelőre kábé nulla információnk van, de május 18-án lesz egy szülői, elvileg ott derül ki, hogy ki lesz az osztályfőnök stb...stb... Én csak a gólyatábort várom már nagyon!:D

Sok sikert a pótfelvételihez, ha minden igaz, akkor találkozunk a gólyatáborban!:))

2016. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Igen ha minden igaz találkozunk..😃

2016. máj. 1. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nyek-es voltam a Budaiban. 5 évesre semmi képpen nem ajánlom, hogy menj, mert elvesztesz egy évet, mint én. Mas targyakbol szerencsed kell legyen, hogy kifogjal egy normalis tanart. Vagy nagyon rosszat kapsz vagy pont egy nagyon jot.:D

A nemet tanarok azok kifejezetten jok, angolba is akad egy ketto. A spanyol meg, inkabb nem reszletezem. Spanyolba is van 2 jo tanar. De ha nem oket kapod meg akkor szivas.

Nyelvvizsgat max akkor kaphatsz, ha meg sajat penzbol es idodbol kulontanarhoz jarsz.

Az egesz suli tanterem beosztasa ossze-vissza van, de elvileg a gimiseknek es az szakkozepeseknek kulon epuletuk van.

Remelem tudtam segiteni!;)

2017. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!