Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol emelt szintű érettségi,...

Angol emelt szintű érettségi, hogyan kell aláírni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy triviálisnak tűnik, de ezen gondolkodom egy ideje. Saját névvel vagy kitalált névvel kellene aláírni levélírásnál?


Ugyebár emelt szintű érettságinél kódszám van, hogy a javító tanár ne ítélhessen név alapján, ne tudja, ki vagy, stb. Ezek alapján a fiktív név lenne logikus, de furcsa nekem ez az egész.


Ti mit gondoltok?


Előre is köszönöm a segítséget! (És sok sikert mindenkinek az érettségihez ;) )



2016. máj. 3. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno fiktív nevet használtam.
2016. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi ebben a furcsa? Semmi értelme nincs saját névvel aláírni, ha egyszer kifejezetten tilos a saját név használata. Mellesleg ez nem egy általad írt valódi levél, hanem egy vizsgafeladat. Ahol az aláírásnak semmi jelentősége azon kívül, hogy van.
2016. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem senki nem mondta, hogy tilos, és sehol nincsen leírva sem, akkor nem kérdeztem volna rá. Mindenesetre megnyugodtam, és inkább kérdeztem itt butaságot, minthogy elrontsam :)

2016. máj. 3. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezen gondolkodtam németből. :D :D
2016. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4, akkor örülök, hogy legalább neked is hasznos volt! Sok sikert a némethez :)
2016. máj. 3. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is sok sikert! :)
2016. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!