Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üdv. A Duolingo-hoz hasonló...

Lorant20 kérdése:

Üdv. A Duolingo-hoz hasonló alkalmazást (akár számítógépre) tudtok-e amivel nem angolul hanem németül tanulhatok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Keress rá, hogy Rosetta Stone. Bár ott nagyon szöveg nincs, csak képek és úgy kell a megoldást leírni, vagy elmondani.
2016. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aválaszolókirály ***** válasza:
Egyébként a Duolingoval is tudsz németül tanulni; le kell nyitni a kis fület ;)
2016. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van, de tudomásom szerint angol-német verzió van. Magyar-német még nincs. De ha lenne, engem is érdekelne... :-)
2016. máj. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Duolingo-t használom erre, hogy ne felejtsem el egyik nyelvet se. Ha az angol már megy, a német is menni fog. VIszont azt tapasztaltam, hogy vannak benne hibák.
2016. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én használom a Duolingót, és nekem bevált. Angolról németre tudom ajánlani a Memrise-t.Azt is lehet számítógépen vagy, telefonon használni.

2016. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!