Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt szintű angol érettségi...

ZugFirkász42 kérdése:

Emelt szintű angol érettségi októberben vagy márciusban?

Figyelt kérdés
Nem szintemelőre mennék csak rendes érettségire emelt szinten, viszont nem igazán tudom eldönteni, hogy még októberben menjek vagy hagyjam tavaszig. Sokan mondják, hogy az októberi nehezebb szokott lenni. Márciusig egészen biztosan felkészülnék maximálisan, de októberig nem vagyok benne biztos. Valaki erősítsen meg benne, hogy ha már van egy közép szintű érettségim angolból, akkor októberben még nem kell fizetnem az emeltért igaz? :D A válaszokat köszönöm.
2016. máj. 16. 11:55
 1/1 anonim válasza:

Ha már van középszintű érettségi, akkor nem is tudsz másra menni, mint szintemelőre. A szintemelő nem egy különleges kiegészítése az előző vizsgádnak, hanem egy sima emelt szintű vizsga. Csak azért híják így, hogy szórakozzanak, meg érzékeltessék, hogy te már voltál egyszer, vagy nemtom. Mindenesetre nem, nem kell érte fizetned. Bármilyen szinten az első érettségi ingyen van (amíg középiskolás vagy addig tutira, utána már nem tudom).

Én amúgy az őszit javasolnám. Valóban szívatósabb, én is megjártam picit, de sokkal jobb, hogy nem most kellett elmennem 3 nap folyamatos érettségi után...

2016. máj. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!