Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a különbség a felsőfokú és...

Mi a különbség a felsőfokú és középfokú nyelvvizsga között? ( angol)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mar a kozepfoku vizsgan is eleg komoly dolgokat tudnak kerdezni, plusz magnohallgatast, stb az irasbelin.

Nade miben masabb a felsofoku? ( mondjuk az origonal)


Koszonom



2016. máj. 17. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pl a nyelvtantnak 100%-ban hibátlannak kell lennie.
2016. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A szókincs meg a duplája.
2016. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem igaz. Senki nem beszél 100% hibátlansággal. Anyanyelvi sem.


Míg középfokon több a konkrétum pl. ételekről szóló képnél a rántott husiról meg krumpliról beszélsz amit a képen konkrétan látsz, addig felsőn az egészséges étkezés, éhezés, obezitás a téma ugyanebben a körben. Elvonatkoztatàs a fontos, nem a konkrét tárgy.

2016. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

"Senki nem beszél 100% hibátlansággal. Anyanyelvi sem."


Viszont felsőn úgy kell.

2016. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó mondja jól, én középfokon anno kihúztam a tűzoltást, csak el kellett mondani, hogy mi történik, ki végzi, milyen okból, milyen célból, felsőfokon meg atomenergiát meg üvegházhatást... :D
2016. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Vagyis nem az utolsó, a 3-as :D
2016. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. Akkor te voltal felson is?

Ha igen, reszletezned picit kerlek?

2016. máj. 17. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is voltam. Középfokon a kedvenc könyvem cselekménye volt a fő téma (origo). Felsőfokon erdőírtást és bankártyás vásárlást kaptuk párban (ecl).
2016. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi, de inkabb az irasbeli erdekelne 😉
2016. máj. 17. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Első! Minek beszélsz ilyen kapitális ökörséget, ha fogadmad sincs róla! Kérdező: vegyél meg egy vizsgafelkészítő könyvet, és rögtön látni fogod a színvonalat. De a szókincs mennyiségében, típusában (ritkább, különböző stílusrétegű, szaknyelvi szavak), a témákban, a mondatok hosszában, bonyolultságában és a szövegek hosszában különbözik.
2016. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!