Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik felsőfokú nyelvvizsgát...

SZJG kérdése:

Melyik felsőfokú nyelvvizsgát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Először is fontos lenne, hogy nemzetközileg elismert legyen, de az is érdekelne hogy melyikben mi a nehezebb és a könnyebb. Ezeket néztem eddig: Telc, Euro, Ielts, ECL.. ezekről tudnátok véleményt mondani? :) Köszönöm!

2016. máj. 9. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem hozzáfűzni, hogy angolból mennék:)
2016. máj. 9. 17:45
 2/4 anonim válasza:
72%
ECL vagy Euroexam... BME és Telc nehezebb ezeknél.
2016. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

IELTS-et azért javaslom, mert a másik háromtól teljesen eltér, ha tényleg van egy felsőfokú tudása bárkinek is, én ezt javaslom, külföldi munkáltatónál bár nem számít, elég ha látja hogy beszéled, de ezt tényleg mindenki ismeri, ECL is nemzetközi, de IELTS nyelvvizsgával egyik ismerősöm pl. sikeresen tudod Ausztráliában munkát vállalni. Ott gyanítom a másik 3-at egyáltalán nem ismerik. Eu- szinten ECL/Euro ismert :)

telc-et én is kizárnám itt

2016. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telc
2016. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!