Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a szöveget letudná nekem...

Ezt a szöveget letudná nekem valaki fordítani? ( Angol ) Fordító nem sokat ér.

Figyelt kérdés

After a deposit is done via a bank card the withdrawal can be done in the following way. You need to make 2 requests, one by one. The first request must be for the bank card you have used for deposit and the amount must be not larger than the deposit from the card. The second request must be done to e-wallet you like or to a bank account (not a card). The amount for the second request depends on how much you`d like to withdraw. Please, note that when you withdraw your profit (the amount that exceeds the deposit) you will need to pass verification. Would you like to learn more about verification? I'm ready to answer all your questions concerning it.


Köszönöm előre is.



2016. máj. 25. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Miután a befizetés megtörtént bankkártyával a számlára a pénzfelvétel a következő nap lehetséges. 2 tranzakciót kell kezdeményezned külön külön. Az elsőnek arra a bakkártyára kell szólnia amiről a befizetés történt és nem lehet nagyobb az összeg, mint amennyit a kártyáról befizettél. A másodiknak a neked tetsző e-wallet terhére kell történnie vagy egy bankszámla terhére (nem bankkártyáéra). A második tranzakció összege attól függ mennyit akarsz felvenni. Kérem vedd figyelembe, hogy mikor kiveszed a profitod (az az összeg ami meghaladja a betét összegét) egy ellenőrzésen kell átesned. Többet akarsz megtudni az ellenőrzés menetéről? Kész vagyok megválaszolni a kérdéseidet ezzel kapcsolatban.
2016. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!