Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolosok! Aki spanyolul...

Spanyolosok! Aki spanyolul tanul interneten milyen programot használ illetve hanganyagot? Hol lehet letölteni? Nagyon kéne. Kezdő lennék de nagyon tettszik az spanyol nyelv és megszeretném tanulni.

Figyelt kérdés
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 10. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tanulok spanyolul, de majd ha olyan szinten leszel, akkor ajánlom figyelmedbe a torrentoldalakat(pl. thepiratebay.org), mivelhogy nagyon sok film le van szinkronizálva spanyolra, sőt, sokszor van, hogy egy silm először spanyolul kerül fel a netre(ott valószínűleg könnyebb felvenni...) Sok sikert a nyelvtanuláshoz :)
2010. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Az a helyzet, hogy már ilyen számokat tudom csak már többet is szeretnék tudni! De ha később már tudok több mindent akkor megnézem!


Köszi.

2010. ápr. 10. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Találtam néhány dolot a spanyolról, de biztos vagyok benne, hogy ennél több is van, mert hát eléggé elterjedt nyelv ;)


*****


[link]


első



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen kedves válaszoló! :)


Még azt szeretném tőled/tőledtek kérdezni , hogy aki így interneten tanult neki mennyi idő alatt sikerült megtanulni?


Köszi.

2010. ápr. 10. 19:27
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én is egymagam, tanári segítség nélkül tanulok spanyolul, és úgy vélem, hogy angol után viszonylag könnyen elsajátítható nyelv! Legalábbis nekem jól megy! :)


Rengeteg hasznos könyvem, hanganyagom és egyéb cuccom van, sőt weboldalakat is használok. Ezeket holnap egy e-mail formájában elküldöm Neked, ha megfelel!

Azért csak holnap, mert ma este már készülődöm az El Clásico-ra (Real Madrid - Barcelona) és nem nagyon tudok másra koncentrálni. :D

De talán Te sem ma este kezdenéd el a tanulást. :)


Úgyhogy, holnap megy a mail!!! Addig is szép estét! :)

2010. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! Nagyon rendes tőled és nagyon szépen köszönöm !


Várom a Email-t akkor holnap! :)


És mégeggyszer nagyon szépen köszönöm! :)


Egyébként én is angolt tanulok már 8 éve általánostól de nekem a spanyol valamilyért jobban tettszik mint az angol nekem szebb a kiejtések is, remélem én is megtanulom minnél hamarabb ezt a csodálatos nyelvet és mégegyszer nagyon köszönöm.


E-mail címem: 938546@vipmail.hu

2010. ápr. 10. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is magamtól kezdtem nemrég tanulni spanyolul. Én is tudok küldeni néhány dolgot ha igényt tartasz rá. Nincs sok, de szívesen megosztom veled. Ezen kívül ha gondolod, mivel én is kezdő vagyok, tanulhatunk együtt is. Bár ez nem kötelező, ettől függetlenül áll a felajánlásom a spanyol anyagra.
2010. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!