Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ORIGO vagy a TELC szóbeli...

Az ORIGO vagy a TELC szóbeli nyelvvizsga a könnyebb?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgára készülök és nem tudom, hogy a TELC vagy az ORIGO-s nyelvvizsga lenne-e az egyszerűbb számomra. A magnóval vannak problémáim sajnos.

2016. máj. 26. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóbelin mindkettőn kedvesek voltak, de az origo hallás utáni értésem nem sikerült, a TELC pedig igen, jelentős különbséggel. Ezért mondanám a TELC-et. Magán a beszélgetésen aranyosak voltak, nem volt gondom velük sem.
2016. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a telc hallásértése kifejezetten jó, legalábbis a gyakorlókönyvben. Lassan beszélnek, és viszonylag érthetően.

Holnap megyek nyelvvizsgázni, kíváncsi vagyok, élesben milyen lesz! :D

2016. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jedwardlove ***** válasza:
100%
A gyakorlófüzetben a TELC-nél egész jó eredményeim szoktak lenni,nem olyan nehéz. A szóbelinél kedvesek voltak és készségesek :) Utolsó! :D Én is a mai vizygán voltam. Neked hogy ment?
2016. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Akkor Telc ;) meséljetek hogy sikerült??
2016. máj. 29. 13:30
 5/7 Jedwardlove ***** válasza:
Nekem meglett! :) 93% az írásbeli, a szóbeli 88 :) és a writing része 100% lett,amin nagyon meglepődtem. Sok sikert hozzá!
2016. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is meglett a telc. Azt hittem, hogy nem sikerült, mert nagyon félreértettem a feladatot, és meg is állítottak. :D Maga a beszédkészségem ennek ellenére 87%-os lett, amin nagyon meglepődtem. :D Sajnos a magnós nekem lehúzta, az csak 53% lett, de így is 70%-os lett. :)
2016. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dexamon voltam előtte, ott sajnos megbuktam a magnós miatt, és ott a beszédkészségem csak 66% lett, pedig szerintem magabiztosabb voltam. (előző hozzászóló voltam)
2016. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!