Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol 67 pontos írásbeli...

Emelt angol 67 pontos írásbeli érettségivel mennyi esélyem van a 60%-ra? Akkor van meg a nyelvvizsga, ehez hogy kellene sikerülnie a szóbelinek?

Figyelt kérdés
Hány pont, vagy százalék?

2016. máj. 31. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha matekból átmentél, akkor illene tudni százalékot számítani.
2016. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés :)
2016. máj. 31. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minimum egy 23 pontos szóbelit kell csinálnod.

Nekem fullpontosat:D:DD

2016. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

De akkor mivel van a probléma? Két szám összeadása, majd elosztása nem megy, vagy mi okozza a problémát?

No offense, csak tényleg érdekel, hogy naponta miért kérdeznek meg hasonlót legalább tízszer.

2016. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legalább 23 pontot kell elérned a 30-ból.

((67+23):150)*100= 60%

2016. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 31. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is válaszolj légyszíves!

Őszintén: nem megy a százalék számítás, vagy lusta voltál utánanézni a megszerezhető pontoknak, vagy mi nem megy? Tényleg kiváncsi vagyok.

2016. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van problèmám, hogy nem tudom kiszámolni, csak szeretek biztosra menni, ezért tettem fel a kérdést. Sajnos nincs senki, aki alátámasztotta volna a számításomat, és szerettem volna úgy hozzáállni a csütörtöki vizsgához, hogy pontosan tudjam, mennyit kell kihoznom magamból. A nyelvtannal vannak problèmáim, élő beszédben jó vagyok, tavaly a középszintű érettségim maximum pontos lett, de ennél kicsit jobban izgulok. Tehát mostmár biztosan tudom, hogy szépen kell szerepelnem, hogy meglegyen a nyelvvizsga. Sajnos az írásbelit elszúrtam, most ezzel kell felhúznom.
2016. máj. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!