Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szintű angol tudás...

Milyen szintű angol tudás esetén érdemes elkezdeni angolul, angol felirattal nézni a filmeket?

Figyelt kérdés
Szeretnék angolt tanulni filmekkel. Eddig magyar felirattal néztem, de így nem lehet odafigyelni teljesen az angol szövegre. Az a problémám, hogy angol felirattal viszont nem sok mindent értek. Az egyszerűbb mondatokat megértem, de sok szót nem ismerek. Ettől függetlenül, szerintetek érdemes megpróbálni angol felirattal?

2016. máj. 31. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Valamikor el kell kezdeni.
2016. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem kezdd el. Előbb utóbb rád fog ragadni. Vagy néz olyan filmeket amik jók és többször is meg lehet nézni és először nézd meg magyar majd angol felirattal.
2016. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb. Minél többször látod a szót leírva, rá fogsz jönni a jelentésére a kontextusból, a helyzetből. Nem kell szótárazni. A filmet/sorozatot nézd csak.
2016. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!