Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tényleg az ORIGÓ-s nyelvvizsgá...

Tényleg az ORIGÓ-s nyelvvizsgában eltörölték a tesztet nyáron (mármint, hogy ez csak a nyárra érvényes)?

Figyelt kérdés
Ez most az felsőfokúra is igaz? Most így szerintetek könnyebb vagy nehezebb megszerezni?

2016. jún. 1. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2016 májusától kivezetjük a nyelvismereti tesztet


Ezúton értesítjük leendő vizsgázóinkat és a felkészítő tanárokat, hogy 2016 májusától az Origó B2 és C1 írásbeli feladatsorok már nem tartalmazzák az 50 ütemes nyelvismereti tesztet. A sikerességi küszöb továbbra is 60% marad (40%-os készségenkénti minimummal): az ezentúl maximum 65 pontos B2 írásbeli 39 ponttól, a legfeljebb 85 pontos C1 pedig 51 ponttól minősül sikeresnek.


Sok sikert kívánunk leendő vizsgázóinknak!

2016. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezebb. A feleletválasztos teszt egy potya feladat volt.
2016. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 klara0815 válasza:
Szerintem ez attól függ mi az erősséged. Én többször voltam írásbelizni. Mondig a teszten csúsztam el. Teszt nélkül ugyanezekkel a feltételekkel rég meglett volna. (A 3 feladaton meglett volna a 39 pont, de a tesztje brutál rosszak voltak mindig :( )Májusban elmentem és teszt nélkül 75%os lett. Ez attól függ ki miben jó...
2016. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 klara0815 válasza:
Bocs az elütésekért, de telóról vagyok :)
2016. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!