Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol baráti levelet kéne...

Angol baráti levelet kéne írnom de nem megy?

Figyelt kérdés
Olyan levelet kell írni amibe egy barátom elköltözött külföldre és információkat kell adnom hogy mi történt azóta itthon. Nem nagyon vagyok jó angolból és ötletem sincs miket lehetne írni. Semmi nem történt velem:D Előre is köszönöm ha valaki legalább pár mondatot írna
2016. jún. 4. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Dear XY,


I'm sorry I haven't written before, but i was very busy. I heard that you are abroad, so good to you!

The life is not that exciting here, yesterday i was at the mall and while i was watching the shoes, somebody try to steal my bag. I was so shocked, but thanks for my good reflex, there was no probelem.

.

.

.

It was good to hear from you, im looking forward to your letter.

With love,

XY

Satöbbi, satöbbi.:D Csak egy példát írtam neked

2016. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!