Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A go angol online nyelvtanfoly...

A go angol online nyelvtanfolyamrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mellette mit érdemes még igénybe venni a gyors fejlodesert

#Goangoo
2016. jún. 8. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül egy kicsit nagyon lassú.

Ez az én hibám nem tudom, hamar elfelejtem a dolgokat. De haaznos érhetően magyarázza el a dolgokat.

Abc szókincs+ fő tanfolyam van meg. Go könyvek, életre való angol könyvek, beégetős nagyon jó prhasal versb tanfolyam + kifejezés tanfolyam. Sokszor mondanak olyat amiről nem úgy tanultunk nem halottam, de úgy kell mondani. Volt aki 1-2 hónap alatt végzett vele vizsgázott is lesz majd interjú vele. Sok sikert tanár még kell szerintem mellé.

2016. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 stratega válasza:

Szerintem alapvetően nagyon jó.

Ami nem tetszik az a töménytelen önreklám és valóban sok helyen nagyon vontatott.

2016. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább kihagynám. És a gyermekeimet is óvnám tőle.
2016. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!