Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsga rendszerben...

Origó nyelvvizsga rendszerben ha megkaptam az értesítőt h sikerült akkor utána mikor lehet menni a bizonyítványt átvenni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs bele írva valamelyik e-mailbe?

Egyébként például a Dexam kipostázza, a TELC-esért meg be kell menni. Utóbbinál nekem a vizsgaeredményes e-mailnél leírták, hogy kb. mikorra várható az átvétel. Aztán három héttel később küldtek egy újabb e-mailt, amiben leírták, hogy lehet érte menni. Szóval eredmény kihirdetése után még három hét.

Nem tudom, Origónál, hogy működik, de szerintem kell valahol lennie valami információnak, vagy majd küldenek, hogy pontosan hol és mikor veheted át.

Olyan ötletem van még esetleg, hogy dobj nekik egy e-mailt. :) Remélem segítettem egy kicsit.

2016. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Elméletileg vizsga után legkésőbb 60 nappal. Ha lemondtál a felülvizsgálati jogról, akkor kb. 15 nappal lerövidíti az időt. Én írtam nekik amúgy emailt, hogy kb. milyen fázisban van a dolog, de nem kaptam választ... Azért remélem jövő héten megérkezik.
2016. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az új rendszer szerint májustól az origó nem postázza a bizonyítványt hanem be kell érte menni ennyit tudok de emailt sem kaptam csak a kódos belépés alapján tudom h sikerult
2016. jún. 9. 15:25
 4/6 anonim válasza:
Itt elméletileg küldenek egy emailt, ha megérkezett a vizsgahelyre. Én Debrecenbe várom.
2016. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet kérni, h postázzák?
2016. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvileg nem.már megszünt ez a lehetőség. Csak személyesen lehet átvenni
2016. jún. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!