Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ezt lefordítaná nekem?

Valaki ezt lefordítaná nekem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategória, bocs.

[link]



2016. jún. 12. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek szavak, amik leírják a fájdalmat, amit érzek. Úgy álltam mellette a karrierje során, mintha az apja lennék, olyan volt nekem, mintha második lányom lett volna. Az volt a célom, hogy támogassam őt a zenei karrierről szőtt álmainak éléréseben, és egyben megvédjem őt attól, hogy beleessen olyan csapdákba, mint akik ezen a pályán vannak. Sosem gondoltam, hogy egy ilyen egy ilyen tragikus eseménnyel is számolunk kell majd.

Christina tiszteletére megalkottam a Go Fund Me nevű oldalt, hogy segítsem a családot ezekben a nehéz időkben. Csakúgy mint ahogy Ők, az édesanyja, az édesapja és a bátyja segítették őt zenei utazásának utolsó napjaiban. Szerették őt, és úgy támogatták őt, ahogyan csak tudták. És azt szeretném, hogy csak erre gondoljanak a gyász pillanatiban.

Ha ti is szeretnétek segíteni, látogassátok meg az alábbi linket.

Szeretlek, Grimms, nagyon hiányzol, hogy már a túlvilágon vagy.


Van egy pár dolog, amit nem szó szerint fordítottam, de próbáltam legjobb tudásom szerint leírni magyarul.

2016. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit korrigálnék az utolsó mondatban, hogy "Kimondhatatlanul hiányzol", a többit érzékeltetésképp tettem hozzá.
2016. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmondhatatlanul köszönöm. :) Ment a zöld pacsi.
2016. jún. 13. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nagyon megvisel Christina halála, felfoghatatlan.
2016. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!