Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vállal itt valaki nyelvoktatást?

Vállal itt valaki nyelvoktatást?

Figyelt kérdés
Angolul kezdtem el tanulni. Eddig csak saját magam, itthon, de egy idő után azt gondolom ez kevés lesz és szükségem lenne majd egy tapasztalt emberkére, aki rendszeresen tud velem foglalkozni, természetesen nem ingyen :) Budapestiekre gondoltam, mivel hamarosan én is ott lakom majd. 26/f

2016. jún. 12. 13:15
 1/2 anonim válasza:
Szia. Nekem Pécsen van nyelviskolám. Oktatok neten is, ha szeretnéd kipróbálni, vagy kérdésed lenne, keress meg üzenetben. :D
2016. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzalaiRita válasza:

Szia!


Több mint 20 éve oktató angol tanártól tanulhatsz a MasterMind Nyelviskolában, teljesen online keretek között.


Játékosan, érdekesen, akár magánórák alatt, akár párban, vagy csoportban.


Kérlek, írj privátban, hogy melyik érdekel. :)


Szép napot Neked!

2016. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!