Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németet, franciát vagy spanyol...

Németet, franciát vagy spanyolt tanuljak? (lent)

Figyelt kérdés
Ezek közül kell választanom. Hangzásra a spanyol tetszik a legjobban (de tudom hogy Európában nem hasznos), német a legkevésbé (ez viszont hasznos nagyon) . Francia hangzása so-so(nem tudom mennyire hasznos). Szóval így kell választanom. Ti mit ajánlotok?

2016. jún. 12. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez kell. Általánosságban a németet ajánlom.
2016. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából szeretnék külföldön dolgozni, élni. (azt még nem tudom mit)
2016. jún. 12. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor német, mert az van a legközelebb. Da, ha Hollandiában vagy Angliában szeretnél dolgozni, akkor angol. Franciaországban nem tudom milyen munka lehetőségek vannak, igazából csak oda kell a francia, esetleg Belgiumba, vagy Svájc bizonyos kantonjaiba.
2016. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A németet is meg lehet szeretni, az elején talán utálatos egy kicsit, de meghálálja, ha türelemmel állsz hozzá.:) És tényleg nagyon hasznos Európán belül.
2016. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor megbarátkozom a némettel 😊
2016. jún. 12. 22:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tényleg nem tetszik 😁 kifejezetten idegesít.
2016. jún. 12. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sajáat tapasztalatomat tudom elmondani ez ügyben. Én is ebben a cipőben jártam, választanom kellett német, francia és olasz között. Én inkább olaszt szerettem volna, de meggyőztek, hogy válasszam a németet, mert Európában az a hasznos. De mivel nem szeretem a németet, egyáltalán, így 8 évet elvesztegettem, mert egyszerűen nem szeretem, és ha nem szereted, akkor nagyon nehéz lesz megtanulni, és már már meg is utálod. Szóval csak okosan :) és válaszd azt, ami jobban tetszik, ne járj úgy mint én, mai napig is bánom, hogy nem olaszt tanultam. Egyébként azóta megtanultam a spanyolt és a franciát. Sok sikert
2016. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amelyik nyelvet szereted.
2016. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!