Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Perfekt németek! Ez a szöveg...

Perfekt németek! Ez a szöveg hogy van németül?

Figyelt kérdés

A szirvárvány összes szinét megkaptuk egy szines lapon és olyan színű virágokat kellett keresni amilyen szín éppen volt. De esett az eső. Így az oviban reggeliztek a gyerekek. Délután pedig kint játszottak a gyerekek. Megint nem volt ott az összes gyerek. Aztán később megint elkezdett esni az eső és be kellett menni. Az egyik lány nem akart kiszállni a hintából és elküldött. Kiabált velem.. Nos igen. Ilyenkor gondolkoztam el hogy akarok én egyáltalán Ovónő lenni. Végül leszállt a lány és bementünk. Majd uzsonnáztak a gyerekek most csak almát és banánt mert Kathie ma nem volt az Oviban.


Egy sulis feladathoz kell lefordítani de valahogy nekem nem megy, aki tudná az irja le nekem köszönöm !



2016. jún. 12. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Wir haben alle Farben des Regenbogens auf einem bunten Bogen bekommen und wir sollten solche Farben waehlen (suchen), welche Farbe wir gerade hatten. Doch es regnete. So frühstückten die Kinder im Kindergarten.


Am Nachmittag spielten die Kinder draußen. Es waren wiedern icht alle Kinder da. Später fing es wieder an

zu regnen und wir mussten reingehen. Ein Mädchen wollte nicht aus der Schaukel aufstehen und schickte mich weg. Sie schrie mich an. Ja, in solchen Situationen frage ich mich ob ich überhaupt Kindergaertnerin werden möchte. Dann stieg das Mädchen aus der Schaukel und wir gingen hinein. Dann aßen die Kinder am Nachmittag, jetzt nur Äpfel und Bananen weil Kathi eheute nicht im Kindergarten war-

2016. szept. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jav

Es waren wieder nicht alle Kinder da

2016. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Regenbogen


(szivárvány)

2018. okt. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!