Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket nyelvvizsgát válasszam?

Melyiket nyelvvizsgát válasszam?

Figyelt kérdés

Felsofokra keszulok es arra lennék kivancsi melyik nyelvvizsga a jobb? ECL vagy Euro Exam?

Itt most nem arkulonbsegre gondoltam hanem melyik az elfogadottabb? Esetleg konnyebb?

Tapasztalatok?

Elore köszönöm:)



2016. jún. 14. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ECL elfogadottabb, de az Euroexam könnyebb általában.
2016. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ECL-en voltam, korrektek és rendesek voltak, szerintem írásban nagyon nagyon könnyű, szóbelinél pedig a magnós feladat elég húzós (csak az esőt lehetett hallani a szöveget alig-alig), egyszer buktam is emiatt de a társalgásos rész, a témák jók voltak.
2016. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt csináltam, Eurót német közepen csak, ECL-t meg angol felsőn. Szerintem mind a kettő korrekt, ECL hallásértés sem volt túl nehéz szerintem, lehetett mindent hallani, mondjuk nem volt benne eső :)

Nézd meg mind a kettő típusfeladatait online, és szerintem azt válaszd, amelyik feladatai neked jobban fekszenek, de mindkettőt nyugodt szívvel ajánlom, mert nekem jó tapasztalataim vannak velük. Ha mindenképpen választanom kell, akkor ECL.

2016. jún. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ECL-en voltam, nekem könnyű volt. Kifejezetten tetszett, hogy nincs külön nyelvtani rész. A szóbelin is nagyon jófejek voltak.
2016. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!