Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak holnap szóbeli...

Mit csináljak holnap szóbeli angol érettségin?

Figyelt kérdés
Előrehozott angol érettségit teszek/tettem, szóval 11.-es vagyok. Az írásbelim 88% lett, nem a legjobb, szeretnék minél többet húzni rajta. Hogy viselkedjek a holnapi szóbelin, tudnátok pár jó tippet adni?
2016. jún. 15. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Légy nyugodt és pozitív! Ha lelkiismeretesen felkészültél, nem lesz baj. Add elő jól a feleletet, ne görcsölj rá! Elbeszélgetsz egyet angolul a tanároddal, eljátszotok pár szerepet és érvelsz pár dolog mellett/ellen.

Meg fogod látni, hogy hamar túl leszel rajta... Az a baj, hogy mindenki túl stresszesen éli meg az egészet, pedig nem kéne.

2016. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon remélem jó lesz.. :D
2016. jún. 15. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Sehogyse viselkedj, elmész vizsgázni. Beszélni kell, ennyi a pontszerzés titka. (És nincs néhány szerepjáték, csak egy, és semmilyen érvelés nincs, ez középszint.)
2016. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg milyen volt
2016. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szombatra osztottak be..
2016. jún. 16. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szombaton megyek, szintén angol elörehozott, csak én még 10.es vagyok....

Good luck ;)

2016. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
100% lett szerencsére, így 92%-ra húztam az egészet..
2016. jún. 18. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!