Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az normális, ha angol emelt...

Az normális, ha angol emelt szóbelin ez történt?

Figyelt kérdés

Egész gördülékenyen ment viszont, volt, hogy nem jutottak eszembe szavak és a nyelvtan sem volt mindig tökéletes. Ez azért volt mert nagyon zavarban voltam és ugye gondolkodási idő meg nem volt (csak az a 30 másodperc...).

Meg az egyik vizsgáztató nagyon mosolygott, de úgy éreztem, hogy egy kicsit inkább gúnyos volt mintsem kedves. Volt amikor nagyon bólogattak, szóval nem tudom, hogy mire számíthatok. Hosszabb elakadás nem volt.



2016. jún. 7. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi, a szóbelik azok annyira relatívak, már mint változó h melyik tanár h értékeli. Ne parázz már nem tudsz semmit se tenni az ügy érdekében.

Nyugi, 18-náé kevesebbet sosem adnak

2016. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Honnan tudod hogy 18-nál kevesebbet sosem adnak?:D

Amúgy nekem pont ez a problémám vele, hogy relatív, hogy most éppen szimpi vagy-e a tanárnak vagy sem...

2016. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"ez történt" - mi történt? Semmi nem történt. Mosolyogtak és bólogattak. Az a dolguk. Annak nincs köze a pontozáshoz, az csak biztatás, azért, hogy ne akadjon el ijedtedben a szavad.
2016. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is most voltam :D azert mosolyognak hogy magabiztosabb legyel , mindenkinel ez van szerintem es hat en meg ugy ereztem hogy 20 perc helyett 10 perc volt az egesz :s beszeltem a tanar nem nagyon kerdezett es mondta hogy jo koszonjuk 9.9 pedig szerintem tenyleg max 10 perc volt XD
2016. jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!