Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt föl lehet készüln...

Egy év alatt föl lehet készülni az emelt angol érettségire, úgyhogy most egy erős alap szintnél tartok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy B2 és C1 közeli az emelt érettségi. De aki van/volt hasonló helyzetben az legyen olyan kedves és írja le nekem a tapasztalatait.

2016. jún. 16. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Érdeklődő!


Én középfokú írásbeli nyelvvizsgára készülök fel, biztos B1-es alapom van-alapfokú középszintű érettségi szint-, de az emelt angol érettségit nem merem letenni(pedig 60%-tól ami ötös, meglenne a komplex nyelvvizsgám vele), mert nehezebb és szivatósabb mint egy BME vagy TELC középfokú komplex angol nyelvvizsg!


Javaslom nyelvvizsgára készülj, de ha olyan felsőoktatási intézménybe kell a felvételi ponthoz az emelt nyelv érettségi, akkor tedd le de tanulj rendesen, és fogadj magántanárt!

2016. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy év alatt simán, ha hetente többször aktívan foglalkozol vele! 70 százalék fölé is simán, annyira azért nem nehéz :) sok sikert
2016. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)
2016. jún. 19. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült. 88% lett. Tanfolyamra jártam fél évig napi 5 órákat, mellette otthon is tanultam, filmet, videókat angolul néztem, néha felirattal, de angollal. Angolul írtam a naplómat, sokat olvastam angol cikkeket, kerestem embereket, akikkel skype-on gyakoroltuk a beszédet.
2016. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!