Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan legyek jobb angolos...

Hogyan legyek jobb angolos mint ő?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomba, nagyon jó angolja van (mint nekem), talán egy picivel jobb csak, de tényleg nem sokkal. Ez engem zavar, és most nyáron megy mindenféle angolos táborba, így félek hogy szeptemberbe jobb lesz nálam sokkal. Ötletek, hogy hogyan fejlesszem én is az angolom a nyáron? Minden filmet, sorozatot angolul nézek, szoktam olvasni angolul, meg beszélgetni egy angol ismerősömmel online, de más semmi:/ Ötletek?
2016. jún. 16. 14:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. Mentem volna én is táborba, csak későn jutott eszembe, így már nem találtam nagyon:/ Az a baj, hogy élőbe lenne jó beszélgetni, mert amikor írok van időm gondolkozni, viszont ez ügye nincs meg élőbe, de sajnos nincs kivel..
2016. jún. 16. 21:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Az angol ismerősöddel tudsz Skype-olni és van egy csomó oldal, ahol angol leckéket adnak angolul emberek. Az egyik osztálytársam bátyja is ezzel foglalkozik, nagyon felkapott lett az oldala. Ha szeretnéd, elküldöm privátban. :)
2016. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!