Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szóbeli nyelvvizsgán a követke...

Szóbeli nyelvvizsgán a következőket mondta a vizsgáztató (lent), így már tuti nem lesz meg? Mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés

BME szóbelin vettem rèszt a múlt hónapban. Azt mondta a vizsgáztató magyarul a vègèn, hogy ad nekem nèhány tanácsot ès fogadjam ezeket meg. : " Nagyon fiatal vagy mèg. Gondolom ez mèg csak az első vizsgád, de nyugi lesz mèg nagyon sok. Látszik, hogy szèpen megtanultad ès tudod a dolgokat, de nekem ezt elkellett volna ADNOD. Nem voltál tèmakoncentrikus, a szupermarketről kellett volna beszèlned, ès nem kellett volna felhoznod a kis boltot. Kellett volna mèg beszèlni a sondernangebot-ról is.".

Azèrt beszèltem a kis boltról, mert megkèrdezte, hol lehet vasarolni es mondtam h szupermarket, kisbolt stb.. ( A kèpen egy szuper market volt)

Sondernangebot-og pedig belemondtam, hogy mindig van sok a szupermarketekben.

Nem èrtem mièrt mondták ezeket.

18 èves lány vagyok, szeretnèm nagyon azt a nyelvvizsgát, rengeteget kèszültem rá!:(



2016. jún. 19. 21:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem egy hónapja, hanem június 8.-án voltam. Tehát mèg nincs eredmèny, 28.-án lesz.
2016. jún. 19. 21:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem feltétlen azért mondta mert megbuktál.. szerintem csak szimplán jóindulatból adott tanácsot, hogy legközelebb ne kalandozz el semennyire a témától :)
2016. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem biztos. Egyébként az Sonderangebot, nem Sondernangebot.
2016. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Lazíts! Ha látja, hogy tudod, na, vágod, ha beszéltél is, az volt a lényeg, hogy lássa, hogy tudsz beszélni angolul. Meg már egyébként is túl vagy rajta, már nem változtathatsz rajta, minek izgulni! Jó, tudom, mert mondtad, hogy fontos, de ha nem is sikerülne, nekifuthatsz újra és újra. És volt mate-em meg az angollal, de ott talán az érettségi kapcsán mondta, hogy "az a lényeg, hogy tudjak pofázni, nem?":) Ezt így amúgy E/1-ben mondta, de végülis mindenkire értette. Ne izguljál, ha nem kötött beléd közben, hogy nem jó, akkor szerintem elfogadta.
2016. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remèlem, hogy csak jó indulatból mondta ès mert látta, hogy nagyon izgultam. Tènyleg ez volt az első jelentős vizsgám.

Elnèzèst Sonderangebot*:)

Tudok beszèlni nèmetül:/

Bízom benne. Csak már nyomaszt ez a kèrdès június 8.-a óta.

2016. jún. 19. 22:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lett meg vègül a szóbelim. Augusztusban újra próbálkozom!:):/
2016. jún. 29. 08:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

: /

pedig meg voltam róla győződve, hogy meglesz. Valamelyik előző válaszadó voltam.

2016. jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!