Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megérkezhet még az origo...

Megérkezhet még az origo nyelvvizsga bizonyitvanyom?

Figyelt kérdés
Májusban voltam vizsgázni de még emailt nem kaptam róla, lehetséges hogy nem fog megerkezni jul 12ig?
2016. jún. 21. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog. Ők is tudják, hogy sürgős.
2016. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fog megérkezni.

A felvi.hu oldalán is fent van a hivatalos tájékoztatóban, hogy csak az április 30-ig letett nyelvvizsga bizonyítványát tudják majd elfogadni, mert csak ez fog megérkezni júl.12. előtt.

(Hívd fel a nyelvvizsga központot, hogy mikor küldik a bizonyítványt, ez a biztos.)

2016. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Origó Nyelvvizsga ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Májusi vizsgázóink mind megkapják bizonyítványaikat a július 12-ei határidőig ;)


Üdvözlettel:

Origó-csapat

2016. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. jún. 22. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es: "előreláthatólag". Hát rosszul látják előre. Egy nyelvvizsgabizonyítvány kiállítása nem tart két és fél hónapig. Ilyen sürgős esetben kettőig sem. Május első fele még belefér.
2016. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az origos eleve gyorsabb.
2016. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!