Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki volt a júniusi origó...

Aki volt a júniusi origó középfokú irásbeli nyelvvizsgán segitene?

Figyelt kérdés
Milyen témàju feladatok voltak? Emlékeztek rá? Miről szóltak?

2016. jún. 22. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bocsi, ez engem is, érdekel, most megyek majd júliusban
2016. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tényleg??? Én is képzeld és már az is megfordult a fejembe elsem megyek hanem inkàbb még tanulok. 2-án lesz.
2016. jún. 22. 20:23
 3/13 anonim ***** válasza:
hol vizsgázol?
2016. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Sziasztok!Én csak a németről tudok nyilatkozni..A szövegértés szigetekről szólt, hogy melyik a legdrágább melyik a legolcsóbb, miért vásárolnak szigetet az emberek, írjuk le hogy néz ki az egyik sziget.A fordítás graffitiről szólt, a levéltéma pedig az egyik az volt, hogy nyertél egy álomutazást és hogy hova hol nyerted, kivel utazol, mit csinálsz majd, már mit készítettél be a bőröndbe.

A másik levéltéma, hogy nagy változás történt a családodban, és hogy ki hogy élte meg, mi volt ez a nagy változás, a többire már nem emlékszem mert én az előző levelet választottam.. Szerintem a júniusi könnyű volt.

2016. jún. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a választ mindenkinek :) én veszprémbe fogok és Te?
2016. jún. 23. 12:25
 6/13 bruzsi válasza:

Halihoo, én angolt írtam, és mivel látom arról még senki nem nyilatkozott ezért én leírom.

Szövegértés: az alvásról szólt, hogy miért fontos és miért káros ha keveset alszunk. Nem volt nehéz, érthető volt, keveset kellett szótarazni viszonylag.

Fordítás: Egy színházi projektról szólt, melyben a fiatalokat buzdítják arra Angliában azt hiszem, hogy járjanak el színházakba. Ez sem volt nehéz, sőt a három közül talán ez volt a legkönnyebb szerintem.

A fogalmazás ugyanaz volt mint a németeseknél amit fentebb írtak, azzal meggyűlt picit a bajom, mivel én nem tudtam túl hosszasan kifejeteni, de összességében ez is egész jó volt.

Debrecenben írtam egyébként.

2016. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én Szolnokon, de nagyon félek
2016. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm a válaszokat kedves tőletek,hogy leírjátok! :)

Bízom benne érthető,könnyű szöveg lesz mert hajlamos vagyok bepánikolni,és akkor leblokkolok. Az idő aggaszt leginkább,de majd csak lesz valami. Ha meghuznak legalább lesz egy tapasztalatom,legközelebbi sikerülni fog... Sok sikert mindenkinek aki 2-án megy vizsgázni! Utolsónak üzenem ne félj ott a szótàr :) ;)

2016. jún. 23. 13:57
 9/13 A kérdező kommentje:
Tematikus szótárat is vihetsz be pl levéliráshoz jól jön meg persze magyar angol szótár
2016. jún. 23. 13:58
 10/13 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy az ORIGO nyelvvizsgának még mindig része a 4 feleletválasztós teszt (50 kérdés)? Nem találtam rá utaló jeleket, furcsának tartom, hogy kivették.
2016. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!