Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC-es nyelvvizsgán a szóbeli...

Fritz Roland kérdése:

TELC-es nyelvvizsgán a szóbeli része sikerült a vizsgának de az írásbeli nem, most gondolkozok, hogy valamelyik másik nyelvvizsga típusnál csinálom meg az írásbelit, összelehet párosítani őket, ha igen mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy a félig sikerült szóbeli papírját azt meg kell szereznem, vagy hogyan fog ez működni?

2016. jún. 17. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szóbeli papírját meg kéne kapnod, gondolom be kell menni érte
2016. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármivel párosíthatod. Ajánlom az ECL-t, ott nincsen nyelvtan. Az átvételről:

"z eredményközlést követően 30 napon belül elkészülnek az első bizonyítványok, az elkészülésről e-mailben, valamint a honlapunkon adunk tájékoztatást.

A bizonyítványt átvenni azon a vizsgahelyen tudja, ahol a vizsgára regisztrált (személyesen, vagy online). Az átvételhez fényképes, érvényes személyazonosításra alkalmas igazolványra van szükség, kérjük, ezt feltétlenül vigye magával.

Mit tegyek, ha nem tudom átvenni személyesen a nyelvvizsga-bizonyítványomat?

Két tanúval hitelesített meghatalmazást írhat bárkinek, akinek érvényes, fényképes személyazonosító igazolvány felmutatása ellenében kiadjuk a bizonyítványát.

Bizonyítványt postázni csak külön, írásban történő kérelem esetén tudunk utánvétellel. (Az utánvétel díja kb. 2000 Ft.)"

2016. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is most csináltam meg a TELC-et májusban, de csak a szóbelit. Mivel előtte sikerült a Dexamnál az írásbeli.

Ajánlom. Könnyű volt nagyon a levél...a szövegértés se volt nehéz. :)

2016. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
és azt még hozzátenném, hogy ahol én voltam (Gödöllőn) nagyon kedvesek voltak. :)
2016. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Kedves Roland!


Ugyan ez a helyzet velem is, én erősen gondolkozom, de nem vagyok benne biztos hogy bevállalnám az ECL-t, ugyanis hónapokig a Telc-et gyakoroltam, és bár sokkal nehezebb, nem biztos hogy kevésbé menne.

2016. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Hogy tudtok erre ennyit készülni? Amit iskolában tanultok, meg otthon használtok bőven elég, 91% lett az írásbelim, 96% a szóbeli listeningel..
2016. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, időközben a Pannon nyelvvizsgáról hallottam még jókat, ha valakinek van tapasztalata és megosztaná, megköszönném.
2016. júl. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!