Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektek milyen trükkök váltak...

Nektek milyen trükkök váltak be, amik segítették a nyelvtanulást?

Figyelt kérdés
Mi segített nektek gyorsabban megtanulni egy nyelvet? \

2016. jún. 25. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attol is függ hogy melyik nyelvet
2016. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két dolog.

Az anyanyelvűekkel való állandó kapcsolat, és a rengeteg olvasás.

2016. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az anyanyelvűek nem fognak beszólni, hogy milyen fosch az ember nyelvtudása?
2016. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Általában az van, hogy az anyanyelvű azt nézi, hogy mennyire érti azt, amit mondani akarsz, és nem azt, hogy jó-e nyelvtanod. Van, amikor kijavítanak, de a normálisak megértőek, és nem fognak lehülyézni emiatt.
2016. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én kezdtem tanulni a nyelvet, ott az "anyanyelvűek" rendkívül udvariasak voltak, de amint kicsit jobban megismertem valakit, megkértem, hogy feltétlenül javítson ki, ha helytelenül mondok valamit.

Ettől kezdve aztán könnyen ment, örültek a bizalomnak, és annak, hogy segíthetnek, és a véleményük fontos nekem.

Barátok, kollegák (még a főnök is), szerzett családtagok és ismerősők, szomszédok és boltosok egymásal versenyezve javítgatták sűrűn előforduló hibáimat.

Emellett sokat olvastam, hogy a nyelvtannal és a helyesírással is tisztában legyek, mert a beszéd közel sem minden.

2016. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, "egymással"...
2016. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!