Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg lehet tanulni B2 fokon...

Meg lehet tanulni B2 fokon angolul internetről? Most az ingyenes tartalmakra gondolok youtubon és más oldalakon található információkra!

Figyelt kérdés
Tudom hogy eléggé tág és nagyon nagyon sok mindentől függ ez a dolog de akinek van tapasztalat internetről összegyűjthető tananyagokról azt szívesen meghallgatom de aki a fizetős E-mailos tananyagokról is tudna írni azt is szívesen meghallgatom:) aki tudna esetleg oldalakat ajánlani youtubon vagy más oldalakat azokat is megköszönném!

2016. jún. 28. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Vass Timi Dont panic -je nagyon hasznos. Ingyenes is van, fizetős is. Fb csoport, stb.
2016. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán.Van már bőven annyi tananyag a neten, hogy aki akarja, az el tudja sajátítani. Más kérdés, hogy képes vagy e végigcsinálni. Azért nem árt, ha van szorgalmad meg van egy kis rálátásod a nyelvre.
2016. jún. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Valamelyik torrent oldalról töltöttem le 10 GB-nyi angol tanulós adagot. Rengeteg könyvvel, hanganyaggal, mindennel. Ráadásul csomó honlap van, ahol leckék szerint haladnak.


Nem nehéz az angol nyelv, egyedül B2-re szerintem simán, egyedül majd a beszédet kell megoldani, de néhány alkalommal külön tanár, vagy keresel szintén tanuló arcokat simán mehet.

2016. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!