Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van aki megtanult 0%-os...

Van aki megtanult 0%-os nyelvérzékkel angolul? Iszonyat nehez de mégis sikerült neki?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok kb 10 évesen kezdtem el angolul tanulni az iskolában, mai napig nem sikerült elsajátítanom a nyelvet kb olyan középfok előtti szinten vagyok most akarok nyelvvizsgázni. Az elmúlt években hol nagyobb hol kisebb energiával tanultam az angolt. 4 hónapja már tanárhoz is járok.

Az angol már az én generációmnak nem jelent gondot, de NEKEM IGEN.

Régebben tanultam más nyelvet azokat abbahagytam, azok se mentek most már csak kizárólag angolul akarok megtanulni :(

Hogyan tanulnak meg 0% -os nyelvérzékkel rendelkezők??? :(

Szoktam angolul filmet nézni, olvsani bár idegegesit hogy sokszor minden szót ismerek mégse értem . Utálom az egészet a barátaim 2-3 nyelven beszélnek én még mindig ezzel a szarral szarakszom :((



#angol-nem-megy
2016. jún. 30. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Középfok előtti szintenn vagy, amire sokan 10 év alatt sem jutnak el, és úgy beszélsz, mintha valami tragédia lenne. Filmeket is nézel angolul, ami szintén nem jellemző sokakra, akkor tulajdonképpen mi a bajod?

Nyelvtanárként nem hiszrk ebben a nyelvérzék dologban, de ha volna is ilyen, neked biztosan nem nulla.

2016. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én hiszek a nyelvérzékben, ugyanúgy, ahogy emberenként eltérő a labdaérzék vagy egyensúlyérzék vagy tájékozódási érzék, de olyan, hogy nulla, olyan nincs. Csak akinek alacsonyabb, annak több időt kell ráfordítani, többször ismételni különböző formákban, mint aki elsőre megjegyzi.

Milyen könyvből tanulsz, mit csináltok az órákon? Lehet, hogy nem a legjobb a tanárod. Könnyített olvasmányokat mindenesetre olvass.

2016. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!