Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam B2 írásbelin van...

Euroexam B2 írásbelin van kiegészítős lyukas szöveges feladat?

Figyelt kérdés

Mikor egy szöveget kapsz, és a szavakat neked kell behelyettesítened. Mert a netes mintavizsgában csak 2 éevélírás van és 3 szövegértéses feladat: karikázgatós, cím hozzárendelős, meg a betűjeles, hogy mgadnak ár állítást és hozzá kell rendelni a megfelelő szöveg betűjelét. Csak ennyi van a vizsgán?

Olyanok válaszát várom, akik már csináltak B2 angol eurot az elmúlt egy évben, elmúlt időszakban.



2016. júl. 5. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A mintavizsga azért minta, hogy láthasd, mivel találkozhatsz majd éles helyzetben. Ők sem hülyék ám!
2016. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, ne aggódj! Csak azok a feladatok vannak, amiket a próbafeladatsorokban találsz. Nincs egy éve, hogy Euros angol B2-t csináltam. Sok sikert!
2016. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Csak azért kérdeztem, mert régebbi euro gyakorló könyvben még volt ilyen feladat, meg az online euroexpressz tanfolyamukban is. Gondolom akkor régebben volt.
2016. júl. 5. 22:31
 4/14 anonim ***** válasza:

Te mikor mész euroexamra?:D


Én erre a kérdésre majd junius 23.n fogok tudni válaszolni.

2016. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor, mint te. De már július van. :D
2016. júl. 6. 09:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja tényleg, julius van. :D Bocs. :D


Hogyan készülsz rá?:D

2016. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A honlapon található dolgokkal, meg olvasok, sorozatokat nézek. Szóval igyekszem minél többet használni a nyelvet addig is, mert nyáron nehezebb suli nélkül. Bár, a sulis óráknál ez kb. intenzívebbnek hat nekem. Meg hasznosabbnak. Csak egyedül nehezebb motiválni magadat. Bízom a legjobbakban. Jó készülést neked is!
2016. júl. 14. 13:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Én szavakat gyakorlok, tanulok, olvasok, néha feladatokat oldok.

De gyakran(?) vagy időm (más dolgom van ám) vagy agyam nincs hozzá. :D

Úgyhogy val.szeg bukó. :D


Köszi azért, hogy jó felkészülést kívánsz. :)

2016. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Mindkettőtöknek üzenem, hogy ne izguljatok! :) Tavaly vizsgáztam, és nekem csak második nyelvem az angol, mégis 100%-os szóbelim lett. Nagyon aranyosak voltak, jó volt a légkör, élveztem a vizsgát. Szóval a szóbelin kb csak azt nézik, mennyire vagy spontán, hogy tudsz reagálni és kezdeményezni. A levélre gyúrjatok rá, mert nekem jók szoktak lenni az írásaim, de itt arra kaptam a legkevesebb pontot.

Sok sikert, no para! :)

2016. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szia kérdező :D

Ma (tegnap) kiderültek az eredmények. Meglett?

2016. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!