Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan hanfelvételt keresek,...

Olyan hanfelvételt keresek, amivel munka vagy utazás közben tudok angolul tanulni?

Figyelt kérdés
Mezőgazazdasági munkát végzek zene hallgatás helyett inkább angolul tanulnék, mivel nyelvvizsgázni szeretnék.

2016. júl. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ebben nem hiszek. Kiejtést lehet javítani, esetleg pár szót megtanulni, de ez így édeskevés. Ha munka közben vagy vezetés közben hallgatod, pláne értelmetlen, mert még oda sem tudsz figyelni rendesen, különben baleset ér. Háttérzajból még senki nem tanult meg egy nyelvet.

Sok alternatív tanulási technika létezik, de a semmi alapján hallgatózás szerintem a legkevésbé hatékony módszer. Egy könyvvel jobban jársz.

2016. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Könyvből is tanulok, csak gondoltam hasznosan töltsem el az időt
2016. júl. 7. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Effortless English-t ismered?
2016. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerem
2016. júl. 8. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt le lehet tölteni. Ingyen. [link]
2016. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. júl. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!