Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsga, szituáció?

Origo nyelvvizsga, szituáció?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egy angol középfokú nyelvvizsgán milyen témájú szituációs feladatok várhatóak?

2016. júl. 13. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

mikor én voltam ezeket húzták:

beteg vagy és orvoshoz mész

elromlott az autód és szerelőhöz kell vinni

gyógyszert kell venni a patikában, de nincs recepted és meg kell győzni a patikust hogy adja ki

külföldi vagy és eltévedtél, segítséget kell kérned

szobát foglalni egy hotelben

étteremben kell panaszt tenni a pincér viselkedésére és az étel minőségére, valamint nem azt kaptad amit rendeltél

meglepetés házibulit kell szervezni


Ennyire emlékszem

2016. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Ment a zöld kéz!
2016. júl. 13. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
én tavaly augusztusban voltam, és nekem az volt, hogy egy külföldi barátom jött hozzánk, és a szoba tele volt virágokkal, és el kellett mondanom, hogy ez azért van mert a testvéremnek névnapja volt :)
2016. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeket húzni kellett?
2016. júl. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :))
2016. júl. 14. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, húzni
2016. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ziopp ***** válasza:
Londonban utazol odalép hozzád egy közvéleménykutató (vizsgáztató) és a közlekedési szokásaidról, a közlekedési nehézségekről érdeklődik...(persze ha hagyod :)))
2016. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És kb mennyi időt kell erről beszélni?
2016. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!