Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlanáto...

Melyik nyelviskolát ajánlanátok, ami intenzív, és rendesen felkészít a társalgási szintre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni, főleg azoktól, akik tapasztalati "élménybeszámolót" tudnának nekem mondani arról, hogy milyen angolt tanító nyelviskolát tudna ajánlani, ami pöpecül felkészít egy társalgási szintre. (Tipikus középfokú nyelvvizsga.)

Még egy évem van az egyetemből jobb esetben, de amint kevés órám lesz, rá szeretnék feküdni a nyelveknek, ugyanis légiutaskísérő szeretnék lenni, ami ugye nyelvtudás nélkül elengedhetetlen.


Köszönöm a válaszaitokat előre is!


2016. júl. 15. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én anno a London Stúdióval nagyon meg voltam elégedve, de szerencsém is volt, olyan jó csoport jött össze, hogy két évet végigcsinált mindenki együtt, a tanárt is kértük, hogy őt adják a második évre is és a csoporttagok is tanultak, készültek az órákra. Akkor sikerült nekem is a középfokú nyelvvizsga.

A legtöbbször ott a hiba nyelviskoláknál, hogy a tanulók azt hiszik, azzal, hogy beiratkoztak és eljárnak az órákra, nem szükséges otthon tanulni, leckét írni, és így hátráltatják azokat, akik meg korrektül felkészülnének.

2016. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Áhhá, értem. :)

Szóval akkor itt ki vagyok szolgáltatva másoknak is a tanfolyam gyorsaságának és hatékonyságának haladásával?

2016. júl. 15. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. A legjobban úgy haladsz, ha van valamilyen alapod és otthon tanulsz sokat, könyvet olvasol azon a nyelven, filmet nézel azon a nyelven feliratosan (azonos nyelvű felirattal). Egy dolgot nem tudsz sajnos viszont így gyakorolni, a beszédet, ehhez valóban szükséges a nyelviskola. De haladni otthoni szorgalommal tudsz.
2016. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen igen, ez a legnagyobb bajom: a beszéd. És ehhez is kellene leginkább a segítség.

Nagyon sok sorozatot/filmet megnézek, cikkeket olvasok angolul, nyilván nem szóról szóra értem a dolgokat, de legalább tudom, hogy miről is van szó, és megértem! De ha 10 mondatban össze kellene foglalnom, hogy akkor miről is szólt az az adott sorozat, meg sem tudnék mukkanni. :D

2016. júl. 15. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van fejhallgatód, mikrofonod itt 30 napig tudsz gyakorolni 1 fontért, naponta akár több órán keresztül 16 nehézségi szint közül választva. Anyanyelvi tanár és elég jó a rendszer. Ne fejtsd el a 29. napon törölni a regisztrációdat, ha nem akarod nagyobb összegért folytatni.

[link]

2016. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Bonus Nyelviskola jött be, habár más sulival nincs tapasztalatom. Gyenge középszintről kezdtem, megszólalni nem mertem. Aztán a csoportunk kikapott egy egészen beszéd centrikus tanárt, és onnantól kezdve nem volt megállás. Ez eleinte annyira nem jött be, mert mint mondtam, megszólalni nem nagyon mertem, de a nyelviskola ha már ott vagy, rákötelez, hogy csináld, magamtól ez nem ment volna. Szerencsém volt, mert a csoporttársaim hasonló problémákkal szenvedtek, mint én, szóval folyamatosan segítettük és támogattuk egymást. Két szintet jártunk ki, ugyanazzal a tanárral, a második végén már nem okozott problémát a beszéd, a mondatok helyes kiejtése. Most már otthonról képzem magam tovább, de a sulit azt tudom ajánlani, nagyon jó élményekkel gazdagodtam!
2016. aug. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!