Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik tanárt válasszam? Nem...

Melyik tanárt válasszam? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Soha nem jártam tanárhoz, de most vizsgafelkészülés miatt kellene, akivel tudok beszélgetni. 3ra szűkítettem a listám, de elakadtam.


01. Határozott, magabiztos férfi, sokan ajánlják (de nem ismerem őket, csak neten olvastam), kevés már a szabad ideje, de még megoldható. Annak az országnak is állampolgára, ahová lehet, hogy kimennék majd.


02. Szintén kettős állampolgár, nő, kedves, kissé lágy, mosolygós. Kicsi gyereke van (mint nekem is). Nem ajánlotta senki, véletlenül találtam, tanári szempontból nem tudom, milyen. Csak szimpinek tűnik.


03. Egy ismerős ajánlotta, fiatal lány, anyanyelvi szinten beszél elvileg, és akcentusa sincs. Egyetemista, és olcsóbb, mint a másik kettő.


Nekem 1 hónapom van, hogy feltornázzam a beszédkészségem a lehető legjobbra. Melyiket választanád a helyemben, és miért?


2016. júl. 18. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen infózással semmire nem mész. Teljesen lutri. Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy melyik csajt válasszam, a szőkét, a barnát vagy a feketét...


Tegnap a legcsúnyább csakokat választották meg szépségkirálynőnek. Miért van ez? Leinformálták őket?

2016. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónapod van, szóval mind1, mert ha maxot akarod kihozni magadból akkor Ő csak irányt mutat, a többi rajtad múlik.

Én az egyetemistát választanám, főleg mert odaírtad, hogy olcsóbb. Rövid távra Ő is tökéletes.

2016. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utána is tanulnék, hosszabb távra (is) tervezek.

Valóban nem a legjobb így dönteni, de más választásom nincs. Nem ismerek tanárt.

2016. júl. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!