Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Min lehet elbukni az Euroexam...

Min lehet elbukni az Euroexam vizsgát?

Figyelt kérdés

Gyakoroltam online, azokban 1-2 hibám van, mégis aggódok!

Mik azok, amikre figyeljek? Az idő hihetetlenül kevés, órát viszek, de miket ronthatok még el?

Komplex-re fizettem be, nincs következő esélyem, mert elég drága volt így is!


2016. júl. 22. 16:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Kevés volt az idő az olvasásra, ez bőven C1 szintű szöveg volt.. a hallgatás 1. feladatában pedig minden párbeszédben ugyanarról beszéltek! Ez szerintem 28000 bukta, pedig hónapok óta gyakoroltam! :(
2016. júl. 23. 13:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ma mentem...hasonló tapasztalatok
2016. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bér azért van esély a sikerre
2016. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam, a readingre simán volt időm, az utolsó tíz percben már csak néztem a semmibe. A párbeszédek érthetőek voltak, a három feladat közül csak egyben beszéltek akcentussal és az nem az volt. Nem ők a hibások, egy középfokú tudással ez nem kellett volna problémát jelentsen. A speakingbe voltak szopatós témák de lehetett valamit makogni róluk.
2016. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Speaking volt a legjobb, csak sajnos olyannal raktak össze, aki kijelentette benn, hogy szeretné kezdeni, majd elkussolt. Néztem rá, próbáltam indítani valamit, erre csend. Makogott, abba nem szólhatok bele, aztán megint csend. Ehhez mit kössek hozzá?? Kint mondta, hogy fel se fogta a kérdést. Így bukok én is, hiába beszéltem hozzá.. Pedig 4-5 rohadt környezetkárosító dolgot kellett volna felsorolni, de nem.
2016. júl. 23. 20:05
 6/7 anonim válasza:
Én az azutánira mentem, előtte próbavizsgán megcsináltam ezt is. A readingem 45% lett, épphogy átmentem voltna, valami 63-64%kal...
2016. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tegnap vettem át a bizonyítványom! :)
2016. szept. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!