Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatok nyelvvizsga...

Hol találhatok nyelvvizsga tételeket?

Figyelt kérdés

Ismerősöm angolból készül középfokú nyelvvizsgára angolból. Mivel nem fiatal nincs internete sem, tőlem kért segítséget hogy ha tudok nyomtassak már ki neki kidolgozott tételeket. Hol tudok hozzájutni ilyenhez?

köszönöm



2016. júl. 25. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Beírod keresőbe. Sok munkát igényel, de lehet találni relatíve jó anyagokat. Továbbá érdemes lehet még torrentoldalakon keresgélni, már ha van olyanod.
2016. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.

hát az a baj, nem sok időm van a 12 óra munka mellett :(

2016. júl. 25. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
1000 kérdés 1000 válasz könyvnél jobbat nem találsz. Abban benne van minden.
2016. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először keressen rá, hogy az adott nyelvvizsga központnál mik a tételek. Utána tud keresgélni. Én is idén vizsgáztam és nagyon sokat segített a "Kérdések és válaszok angol nyelvből" című könyv. A szerző Haavisto Kirsi és Bajnóczi Beatrix. :) A Libriben vettem.
2016. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!