Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak angolul ebben...

Hogyan tanuljak angolul ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Általános iskolában 5-8.-ig tanultam angolt, azóta nem foglalkoztam vele, most 21 éves vagyok. Sok mindenre emlékszem, sok minden van, amit meg is értek.

Ilyen esetben ti hogy tanulnatok? Nyelvvizsgazni is szeretnék majd belőle (jövő nyáron már szeretném a kezemben tartani a bizonyítványt). Több könyvet beszereztem,feliratkoztam angol leckékre több oldalon.

Mely részekkel kezdjem, mit tartotok a legfontosabbnak? Szókincsbővítésnek mi a legjobb módja?



#tanulás #nyelv #angol #Nyelvvizsgazni
2016. júl. 27. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, korábban már olvasgattam az oldalon, hasznos oldalakat is ajánlott, megnezem újra, hogy mi frissült az oldalon. :)
2016. júl. 27. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:

kreatív angol

doulingo

angol filmek angol felirattal

olvasás angolul

2016. júl. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!