Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem ezt az...

Lefordítanátok nekem ezt az angol szöveget?

Figyelt kérdés

bocsi ha rossz kategória

however you are destroying everything around you and around your own little world you built up, you keep tellin yourself that its NOT your mistake and everything that has been marked as a mistake wasnt actually YOURS. you keep tellin the people that you are so fucking lonely and you feel like someone who doesnt have anyone… what a shame. Its a lie, and if you keep living in this life you will not have friends. i mean you will have friends but not as true friends as you had before. i dont fucking care if you lie to me. but you should care that you lie to yourself. although im fucking sad because of the things that happened to me, i wont be down forever, like weeks. im gonna keep my head up and

im gonna forget E V E R Y T H I N G about you



2016. aug. 2. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Te azonban mindent elpusztítasz magad körül és a kis világod körül, amit felépítettél, és csak azt mondogatod magadnak, hogy NEM a te hibád, és minden, amit hibának mondtak, az tulajdonképpen nem miattad volt. Csak mondogatod az embereknek, hogy milyen kib....ttul egyedül vagy, és úgy érzed, mintha senkid se lenne... micsoda szégyen! Ez hazugság, és ha így élsz tovább, nem lesznek barátaid. Úgy értem, lesznek barátaid, de nem olyanok, mint amilyenek voltak korábban. Kib...ottul nem érdekel, ha hazudsz nekem. De az azért érdekeljen, hogy magadnak hazudsz. Bár kib...ottul szomorú vagyok azok miatt a dolgok miatt, amik történtek velem, ez nem fog örökké tartani, pár hétig. Aztán felemelem a fejem, és MINDENT elfelejtek veled kapcsolatban.
2016. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Azonban minden elpuszítasz magad, és a kis világod körül amit felépítettél.Azt mondod magadnak, hogy nem a te hibád, és minden ami megbélyegzett nem a saját hibád volt.


Azt mondod az embereknek, hogy ku*vára magányos vagy, és úgy érzed hogy olyasvalaki vagy akinek nincs senkije. Milyen szégyen. Ez hazugság, és ha ezt az életet éled nem lesznek barátaid. Úgy értem, lesznek barátok, de nem őszite barátok, mint akik voltak.

Kib*szottul leszarom, hogy hazudsz nekem.

Azzal kéne törődnöd, hogy magadnak ne hazudj.

Habár ba*zottul szomorú vagyok azok a dolgok miatt amik történtek velem.

De nem leszek örökké magam alatt, kábé hetekig.

Nem fogom lógatni az orrom, és szépen elfelejtelek.

2016. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaja, ez még jobb, thx!
2016. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
es minden ami hibanak lett veve/minositve az nem te altalad tortent/nem a TE hibad volt,....
2016. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!