Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van- e itt olyan aki tett az...

Van- e itt olyan aki tett az előző hónapban, tesz ebben a hónapban B2 Origó angol írásbeli nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Szóval. Most lesz nyelvvizsgám (írásbeli), szeretném kikérdezni a véleményetek a feladatokról és persze hogy hogyan sikerült.

Köszönöm.



2016. aug. 2. 17:19
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Most megyek szombaton.

Írásbelin fordítás, olvasott szövegértés és levél van, ami mindig baráti levél.

Feleletválasztós teszt nincs. De az ősztől nehezítik a vizsgát. :(

2016. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is épp szombaton megyek, csak szerettem volna kikérdezni pár már "veterán" emberke véleményét a feladatok nehézségéről. :D
2016. aug. 5. 03:41
 3/6 anonim válasza:

Kedves Első!


Honnan veszed, hogy nehezítik a vizsgát?


Hiszen kivették belőle a tesztet is.

2016. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

08.06-án voltam angol B2 írásbelin. A vártnál sokkal könnyebb volt. A fordítás volt nekem a legkönnyebb, egy fickó úgy döntött, hogy egy éven keresztül nem hajlandó készpénzt használni, kizárólag bankkártyát. Nagyon könnyű volt a szöveg.

A levélírásban az egyik: írj levelet angol barátodnak, akinek kicsit túlsúlya van. Írj a kedvenc sportodról stb.


Szövegértés számomra picit nehezebb volt: egy város (nevére nem emlékszem) bicikli utakat, gyalogos övezeteket, park felújításokat hajtott végre. Hétvégén és nagyobb ünnepekkor lezárták az utakat az autósforgalom elől. Rákmegelőzés stb.

Remélem, hogy meg lesz a vizsga, már nagyon várom az eredményt, de még messze van.

Tavaly voltam Telc írásbelin. Sztem. az sokkal de sokkal nehezebb volt. (nem is sikerült)

2016. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A másik levél asszem: egyik ismerősöd osztálytalálkozón volt. Írj neki az általános iskolás éveidről. Írj egy számodra kedves tanárról vagy ismerősről.... stb.
2016. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, már végeztem én is és az eredmény is meglett. Szinte játszi könnyedséggel mentem át. Nagyon könnyűek voltak a feladatok. B2-es Nagy Origó könyvben sokkalta nehezebb feladatok voltak.

Köszönöm a válaszotok, kíváncsi vagyok sikerült-e nektek, ha szeretnétek megírhatjátok. :)

2016. szept. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!