Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek megéri ezt az...

Loneldani kérdése:

Szerintetek megéri ezt az IELTS nyelvvizsgát letenni? Mert mindenképp elszeretnék tenni egy nyelvvizsgát, csak nem tudom melyiket számít bele pl. az érettségihe

Figyelt kérdés
Bármilyen javaslatot elfogadok.

2016. aug. 10. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
2 évente lejár. Ha nem mész most külföldre akkor pont ezt nem választanám. Telc, Ecl, euro, origo, bme stb.
2016. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Így van, ahogy #1-es írja. Még a Cambridgenek is van, ami legtöbb helyen elismert. Kérdés, mire kell.. Ha diplomához vagy felvételihez itthon, a legkönnyebbre is ugyanannyi pont jár, így felesleges.. Hogyha külföldön tanulnál, akkor nézd meg az adott egyetem követelményeit.
2016. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jár le kétévente. Az van ráírva, hogy javasolják (annak, akinek épp igazolod a nyelvtudásod), hogy kétévesnél ne legyen régebbi. De akár 10 év múlva is igazolni tudod vele a nyelvtudásod pl. ha akkor kell egy felvételihez, stb.
2016. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy most leteszem és akkor később ne legyen azzal probléma ha kint szeretnék dolgozni.
2016. aug. 11. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!